VercajKIT PROSICHR Základní sada nářadí

úplný základ
4 590 Kč
Skladem

Základní sada nářadí VercajKIT PROSICHR.

Malá, přesto funkční a spolehlivá sada kvalitního nářadí pro základní údržbu a úpravy v domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je sada určená

Ocení jí kdokoliv bez větších kutilských ambicí, kdo chce jen mít doma něco smysluplného pro případ nejnutnější potřeby. Pro jistotu - prostě pro sichr!

A dlužno říct, že se také výborně uplatní třeba v kanceláři nebo obchodě.

K čemu je dobré ji mít

Můžete ji vnímat jako pojistku, pro případ, že se něco nečekaného přihodí. Malý, lehký, kompaktní kufřík se vejde do každé skříně, kde nezabere moc místa, takže se nebudete muset omezovat.

Stalo se vám někdy, že jste při návštěvě u vás požádali známého o pomoc s nějakou opravou a on se vás zeptal, jestli máte to a to nářadí? Nenechte se zaskočit, buďte připravení a využijte situace!  Bohužel někdy ani řemeslníci nechodí vždycky ideálně vybavení, a tak může třeba vaše malá sada rozhodnout o tom, jestli práci dodělá, nebo bude muset přijet znovu

Mějte situaci ve svých rukou!

Jedete na chatu a nechcete se nechat ničím překvapit? Tak šup s kufříkem do auta a užijte si pohodovou dovču! Protože všechno (i taková závada na autě) se řeší líp, když máte v záloze nějaké řešení ve formě základního nářadí.

Se sadou VercajKIT PROSICHR je možné hravě zvládnout třeba:

 • údržbu/opravu jízdního kola

 • sestavení/opravu menšího nábytku

 • výměnu zámku

 • dotažení volné kliky u dveří nebo pantů dvířek u kuchyně

 • seřízení oken

 • opravu hraček

 • pověšení obrázku, poličky

 • klidně i výměnu vodovodní baterie

 • připojení nové pračky

… a mnoho dalších činností z běžného života a údržby bytu

Jak vám může změnit život

Možná jste se dosud “odbývali” nějakým levným nářadím (nebo žádným), protože vám přišlo škoda do něj investovat, když to skoro přece nevyužijete.

Možná jste raději zavolali známému, nebo nějakému řemeslníkovi, než byste se o něco pokusili sami. 

Jak příjemné je se někoho doprošovat? Jak příjemné je obvolávat řemeslníky, kteří vám jasně dávají najevo, že váš problém je příliš malý, než aby se jím zabývali? A vy čekáte, odkládáte do nekonečna chvíli, kdy bude viset obraz, co jste si s nadšením pořídili. Jak dlouho to trvá - měsíc, rok?

Možná byste měli zvážit možnost, že to tentokrát zkusíte sami. Možná zjistíte, že s kvalitním nářadím se pracuje příjemně. Možná zjistíte, že s vlastní a spolehlivou sadou nářadí se budete cítit svobodnější!

Co v sadě najdete

Vybral jsem opravdu jen to základní nářadí, abyste nepořizovali zbytečně něco, co nevyužijete

Kvalitativně je nářadí shodné s vyššími řadami, takže i přesto, že se jedná o základní model, je složený z kvalitních kusů, takže žádné béčko nečekejte.

Věci, které obsahuje, spolu tvoří smysluplný funkční celek, se kterým si dokážete poradit ve mnoha běžných situací. Není to pochopitelně nářadí pro automechanika ani pro obkladače, je to malá univerzální sada nářadí pro použití v českých domácnostech.

A pokud máte nějaké svoje oblíbené kousky ručního vercajku, tak je pořád v kufru ještě místo, abyste si ho tam přidali. A když mi dáte vědět, které to jsou, budu rád, zajímá mě to!

Obsahem je:

 • kvalitní kufr KETER s hliníkovými přezkami a rozměry "tak akorát"

 • sada kleští (Siko, kombinačky, na jemnou mechaniku)

 • úsečový pilník

 • sada INBUS klíčů s kuličkou

 • profi hliníková vodováha 30 cm

 • kovový odlamovací nůž s 10 ks náhradních čepelí

 • univerzální ruční pilka na dřevo/kov/plast s náhradním plátkem

 • kladivo 300 g s dřevěnou násadou

 • svinovací metr 5 m

 • obyčejná tužka s gumou

 • ochranné brýle

Investice do udržitelnosti

O ekologické udržitelnosti se v poslední době hodně mluví. Je to velké a důležité téma. Nejde totiž přímo o to, jestli je výrobek zabalený v papíru nebo plastu, ale v konečném důsledku je důležitější, kolik daného výrobku spotřebujeme. 

Už dlouho se ví, že papír nerovná se ekologie. Pokud se tedy chceme chovat udržitelně, musíme změnit naše chování coby spotřebitele. Teď můžete i vy prostřednictvím sady VercajKIT PROSICHR přispět k vyšší ekologické udržitelnosti, a to hned dvěma způsoby:

 • Jednak pořízením kvalitní a promyšlené sady nářadí, která vydrží sama o sobě dlouhá léta a není potřeba za rok jít a koupit novou, protože by třeba popraskal kufřík, nebo by se předčasně poničilo nářadí v něm. 

 • A jednak vám moje sada pomůže zjistit, že mnoho věcí lze opravit namísto toho, abyste museli kupovat nové. Případně si můžete sami něco zkusit vyrobit ze stávajících materiálů, které už doma máte.

V souvislosti s opravitelností je na výrobce obecně vyvíjený tlak, aby svoje výrobky dělali zase opravitelné a dodávali k nim náhradní díly. Takže můžeme očekávat, že opravování věcí se zase stane normou, novým trendem. 

Naskočte na tento nový moderní trend mezi prvními!

Naučím vás sadu používat

Kromě pořádného nářadí najdete uvnitř sady taky QR kód, který je kdykoliv připravený nabídnout pomocnou ruku. Okamžitý přístup k online Lexikonu, kde je zmapováno veškeré nářadí, které se v kufříku nachází. Dozvíte se, proč tam je, jak ho použít a tipy od profíka z praxe, se kterými můžete být skutečnými hrdiny všedního dne!

S online Lexikonem budete schopni vyždímat ze sady úplné maximum. Budete se divit, co všechno s ní dokážete. A od toho jsem tu já - ukážu vám, jak na to!

(Poznámka: online Lexikon bude dostupný v průběhu prosince 2022 a bude fungovat i pro všechny dříve zakoupené sady.)

Vyladěný orchestr 

K tomu, aby všechno krásně hrálo, ale nestačí vzdycky jenom nářadí. Někdy je potřeba šroubek s hmoždinkou, jindy těsnění.

Aby se mohl orchestr skutečně naplno rozeznít, sestavil jsem sady spojovacího a spotřebního materiálu na míru životu. Mrkněte na ně!

Udělejte díru do světa

Pokud máte pořád pocit, že tomu snad ještě něco chybí, tak s vámi musím trochu souhlasit. K čemu jsou hmoždinky, když není po ruce nic na vyvrtání díry do zdi? Dobrá otázka! Mrkněte sem. :-)

Potřebujete poradit?

Pokud budete potřebovat cokoliv probrat, prodiskutovat, poradit s výběrem, tak se nebojte mi napsat, zavolat nebo se za mnou zastavte ve Vercajkovně v Hořicích. A pokud byste chtěli být v centru dění okolo Vercajkovny, být zásobovaní novinkami, tipy, radami, tak laďte Vercajkovnu na všech kanálech!

Kde se vzala Vercajkovna?

Nasajte pozadí vzniku jedinečného projektu, ke kterému směřoval celý můj život.

Ten příběh mě zajímá